inSPORTline Sprynkl

Použitie
domáce
Skladacie

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Zatiaľ sa spoznávame. Stroj mi priateľ relatívne rýchlo zložil. Zvykám si na sklon. Keďže som po operácii, táto záťaž mi postačuje. Škoda, že je sklon fixný. Nie, každý zvláda šlapanie do kopca. No verím, že bude dobrý pomocník.

Super stroj za rozumnú cenu. Úplne mi to stačí

• - výborný pomer cena - kvalita
    • - ideálny na rýchlu chôdzu
    • - tichý a pohodlný
    • - dá sa zložiť a nezaberá tak veľa miesta
    • - vďaka kolieskam a rozumnej hmotnosti sa ľahko presúva medzi miestnosťami, napr. k TV ;)
    • nenašli sme nič

Pre nás s manželkou, nakoľko sa venujeme nordic walking-u, je to ideálna alternatíva na jeseň a zimu, keď sa už nedá ísť von. Bál som sa, akú záťaž vytvorí magnetické brzdenie, ale pre nás je dostatočná. Mne to nevadí, ale manžela si musela trošku zvyknúť na náklon pásu, zvyšuje to námahu ...

Typ
28 kg
Použitie
domáce
Skladacie

Bežecký pás inSPORTline Sprynkl s magnetickou záťažou je kvalitný bezmotorový mechanický pás, ktorý má všestranné využitie. Pás ponúka 8 stupňov nastavenia záťaže, kvalitný a prehľadný LCD display, ktorý zobrazuje počet spálených kalórií, pulz, čas, rýchlosť, ubehnutá vzdialenosť a iné.

Bežecký pás inSPORTline Sprynkl s magnetickou záťažou môžte jednoducho zložiť a vďaka transportným kolieskam môžte pás jednoducho previesť na akékoľvek miesto. Rovnako tak vďaka sklapaciemu mechanizmu môžete pás schovať za skriňu, pod posteľ apod. Tento bežecký pás inSPORTline Sprynkl má optimálne podmienky pre kondičný tréning. Vďaka mechanickému pohonu si môžete sami zvoliť rýchlosť. Veľmi tichý chod, nízka hmotnosť a bezkonkurenčná cena, to všetko sú výborné vlastnosti bežeckého pásu inSPORTline Sprynkl s magnetickou záťažou.

Technický popis:

• magnetický bezmotorový bežecký pás
  • hmotnosť záťažového kolesa: 3 kg
  • 8 úrovní nastavenia záťaže
  • možnosť nastavenia sklonu
  • možnosť rýchleho zloženia pre úsporu miesta
  • pekný design
  • transportné kolieska pre jednoduchú manipuláciu
  • rozmer bežeckej plochy: 105 x 37 cm
  • funkcie computeru s LCD displejom: auto sken, čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, meranie pulzu
  • hmotnosť pásu: 28 kg
  • rozmery v zloženom stave: d138 x š65 x v129 cm
  • rozmery: d51 x š65 x v137 cm
  • nosnosť: 100 kg
  • kategória HC (podľa normy EN957) určené pre domáci tréning
  • 5-ročná záruka na rám,
  • 2 roky záruka na elektrozariadenia a ostatné komponenty,

Doprava zadarmo.

Tovar je na sklade. Doba dodania je 2 až 4 pracovné dni..

Super stroj za rozumnú cenu. Úplne mi to stačí

• Menší stroj
    • Malá zátěž

Bezmotorový běhácí pás do malýchprostorů, ideální na domácí cvičení. Sestavení zabralo chvíli času. I při maximální zátěži 8 mi připadá, že je to stále malý odpor.

• Nepotřebujete možnost zapojení do el. Sítě

Nevýhoda pro mě byla, že nelze chodit bez držení, dále pak chůze stále na nakloněné rovině na achilovky a na bederní zátěž nic moc. Na bedra by asi postačila možnost zvednutí výšky madel k držení a také jejich prodloužení. Při chůzi jsem škrtala špičkami o přední kryt. Při 10 min to moc nepostřehnete, ale při chůzi 30 min už ano. Pro účely rehabilitace jsem zvolila výměnu za přistroj s motorem a rovným pásem a je to ?. S výměnou nebyl jediný problém

• , prevzaté z Heureka.cz

Zatím nemáme moc zkušeností, chvíli trvalo, než nám byl produkt smontován - jsme důchodci, kteří už nejsou tak zruční... Ale určitě ho budeme používat pro naše zdraví. S insportlinem a jeho výrobky máme dobré zkušenosti, proto věříme, že i tento výrobek se povedl.

• - výborný pomer cena - kvalita
      • - ideálny na rýchlu chôdzu
      • - tichý a pohodlný
      • - dá sa zložiť a nezaberá tak veľa miesta
      • nenašli sme nič

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• výborný pohyb pri telke
      • trošku hlučný , ale dá sa

odporúčam do interiéru pre celú rodinu

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Funguje, ako som si predstavovala.
      • Nemam.

Pomaha, pri zdravotnom problrme.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Montaz jednoducha podla navodu, skladny.
      • Nic

Maximalna spokojnost zatial

• potrebuje malo priestoru

mozem behat aj ked vonku prsi