inSPORTline Akamar

Použitie
domáce
Skladacie

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Montaz jednoducha, cca 15min. Na rozbalenie sa pripravte dvaja, je to kus stroja a je dost tazky.
    • Spustenie, zlozenie jednoduche.
    • Pocet programov je pre nas dostacujuci, 5-rocna dcera si to hned oblubila. El. ovladanie sklonu je super, aj nastavovanie rychlosti.
    • Stroj vyzera robustny, hlucnost je akurat. Mame ho v dome, tak neviem posudit ak by bol na poschodi.
    • Cena bola super. Chcel som povodne lavister, pockal som po vianociach a spravil som dobre. Cena klesla, takze Akamar bola jasna volba. Insportline ma milo prekvapil.

Od vyberu, cez dorucenie az po vyskusanie vsetko prebehlo ok. Odporucam bezecky pas aj obchod.

Zatiaľ len skúšame

• dizajnovo pekný
    • kompaktný
    • zrozumiteľné ovládanie a manipulácia
    • jednoduchá montáž
    • pevný, tichý, nehlučný

Bežiaci pás je estetický, má pekný dizajn, nezaberá veľa miesta, som s ním veľmi spokojná aj pre jednoduchú manipuláciu s ním, montáž nebola náročná.
    Veľmi sa mu všetci tešíme a od začiatku mu dávame zabrať.
    Predtým sme chodili na dlhé prechádzky, ktoré boli obmedzené počasím, teraz stačí zapnúť bežecký pás kedykoľvek si chceme zašportovať. Tréningové programy, ktoré sú na displeji, sú pre staršiu osobu ako som ja, ale aj pre mladých, aktívnych ľudí. Každý si tam nájde svoj program.

Typ
64 kg
Použitie
domáce
Skladacie

Bežecký pás inSPORTline Akamar je moderný, robustný bežecký pás s možnosťou jednoduchého zloženia a so snímačmi tepovej frekvencie v mäkkých rukovätiach. Tichý motor s výkonom 1,5 HP zaručí maximálnu rýchlosť 16 km/h. Odpružená bežecká plocha s možnosťou elektronického zdvihu pásu do 12 polôh ponúka dostatok komfortu pre každodenný tréning.

Jednoduché ovládanie bežeckého pásu inSPORTline Akamar zaistí 36 prednastavených programov, 3 používateľské programy, manuálny program a možnosť ovládania rýchlosti či sklonu priamo v rukovätiach. Všetky potrebné informácie Vám prehľadne zobrazí podsvietený päťpalcový LED displej, pod ktorý si vďaka praktickej opierke môžete umiestniť napríklad tablet.

Nezvyklou funkciou je tu program Matrix, ktorý počíta kolá na 400 m dlhej trati. Pri záťaži uvítate možnosť občerstvenia, ktoré budete mať ihneď po ruke vďaka dvom držadlám na nápoje. Ďalšou výhodou sú zabudované kolieska pre ľahký presun pásu na požadované miesto. Vďaka týmto vlastnostiam je bežecký pás inSPORTline Akamar vhodným doplnením každej domácej posilňovne.

Kľúčové vlastnosti:

• jednoduché intuitívne ovládanie
  • tichý chod
  • bohatá programová výbava
  • držiak na tablet, časopis alebo smartphone
  • prehľadný podsvietený 5" LED displej
  • 2 držadlá na nápoje
  • počítač zobrazuje: rýchlosť, pulz, vzdialenosť, čas, kalórie, okruhy (po 400 m)
  • Easy Fold System: jednoduchý a efektívny piestový mechanizmus umožňuje veľmi jednoduché rozloženie aj zloženie pásu jednou rukou
  • Silent Motion Technology: tichý chod motora bežeckého pásu

Technický popis:

• výkon motora 1,5 HP
  • rozmery bežeckej plochy 125 x 44 cm
  • zdvih bežeckej plochy (sklon) elektronický
  • počet stupňov sklonu bežeckej plochy 12 stupňov
  • maximálny sklon bežeckej plochy 5,4° (9,45%)
  • rýchlosť 1 - 16 km/h
  • vhodný aj pre chôdzu maximálne 3 hodiny nepretržitej chôdze pri 6,5 km/h
  • potom vhodná aspoň 15 minútová pauza
  • celkový počet programov 40
  • prednastavené programy 36
  • používateľské programy 3
  • HRC program nie
  • manuálny program áno
  • snímače tepovej frekvencie áno
  • držiak na fľašu áno
  • stojan na tablet áno
  • transportné kolieska áno
  • systém vyrovnania nerovností áno
  • odpruženie Silent Block
  • bezpečnostná brzda áno
  • prijímač hrudného pásu nie
  • hrudný pás súčasťou balenia nie
  • audio vstup nie
  • sklápacia konštrukcia áno
  • celkové rozmery stroja v138 cm x š75 cm x d162 cm
  • rozmery v sklopenom stave v138 cm x š75 cm x d109 cm
  • rozmery balenia d170 cm x š80 cm x v34 cm
  • maximálna nosnosť 100 kg
  • hmotnosť 64 kg
  • zdroj napájania 220V, 230V
  • kategória HC (podľa EN957)
  • použitie domáce

Na sklade • 1 variantDarčekPredĺžená zárukaDoplnkové službyZdarma97 % • 16 161 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Spustenie, zlozenie jednoduche.

Zatiaľ len skúšame

• dizajnovo pekný
    • kompaktný
    • zrozumiteľné ovládanie a manipulácia
    • jednoduchá montáž
    • pevný, tichý, nehlučný

Veľmi sa mu všetci tešíme a od začiatku mu dávame zabrať.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Som bežec začiatočník. Zatiaľ som využila len rýchlejšiu chôdzu, ale veľká spokojnosť. Jednoduché ovládanie možnosť voľby sklonu počas cvičenia, rýchlostí. Je z tých užších čiže vhodný aj do bytu.
    • Zatiaľ som žiadnu nenašla
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

• Robustný, množstvo programov, elektrinicky nastaviteľný sklon, je síce väčší ale dá sa zložiť, asi nie vhodný do menšieho byt, ja ho mám v dome. Pomer cena výkon.

Zatiaľ žiadne, mám ho cca týždeň.

• Kvalita

• Vysoká kvalita
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

jednoduchá montáž, kvalitný výrobok,veľký počet variacii na nadstavenie rôznych typov behu

• Kvalita
    • Výkon
    • Profesionalita
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

máme ho iba pár dní a zatiaľ veľká spokojnosť a žiadne mínus