Acra GB4000A

TOP 40 v kategórii Bežecké pásy

Acra GB4000A

Bežecký pás pre domáce cvičenie má 12 prednastavených programov, nastaviť lze rýchlosť 1–15 km/hod a 3 stupne manuálneho náklonu. Behaciu časť je možné zdvihnúť pre úsporu miesta...
495 €
Doprava 15 €,Na sklade
Garantovaný nákup z MALL.SK

Do mesiaca • 1 variant59 €100 % • 315 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodePredĺžená zárukaZdarma99 % • 296 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeDarčekZdarma100 % • 1 452 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant15 €92 % • 187 188 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Bežecký pás Acra GB4000A je určený na domáce použitie a jeho maximálna nosnosť je 100 kg. Svoju kondíciu si na ňom zlepšíte chôdzou či behaním pri rýchlosti 1–15 km/hod, podmienky si môžete sťažiť aj manuálnym zvýšením náklonu na 2, 4 alebo 6 %. K dispozícii je 12 rôzne intenzívnych prednastavených programov, z ktorých môžete voliť podľa aktuálnej preferencie. Na LED displeji sledujete základné parametre ako aktuálnu rýchlosť či ubehnutú vzdialenosť a čas. Madlá sú vybavené senzormi tepu, takže budete mať prehľad aj o svojej tepovej frekvencii. Odpružená behacia časť a tlmiace vložky medzi ňou a rámom znamenajú príjemnejší beh bez zbytočnej záťaže na kĺby. Zdvihnutím behacej časti môžete šetriť miesto, pokiaľ práve nebeháte.

Nastaviteľné parametre

Podľa svojej potreby si môžete zvoliť rýchlosť behu 1–15 km/hod a 3 stupne náklonu (2, 4 až 6 %). Ten sa nastavuje manuálne. Na výber máte aj 12 prednastavených programov s rôznou intenzitou.

Typ

• Ma “kanáliky” na nanášanie oleja
    • Veľkosť plochy
    • Hlasne pipanie
    • Nepoužiteľné držiaky na vodu

Veľmi šikovný pas do domácnosti za rozumnú cenu. Samozrejme je na ňom poznať to že patrí k nižšej triede ale za tie peniaze sa naozaj oplatil.
    Jedine čo mi vadí je hlasné pipanie pri zmene rýchlosti režimu atd. Keď trénujeme to až tak nevnímate ale ľudia v domácnosti áno.
    Pás je prekvapivo celkom tichý, samozrejme to ale chcelo nastaviť do úplnej roviny.
    Ešte by som doplnil že je skôr určený na beh ako na chôdzu. Pri chôdzi ho dokonca nesmiete mať zapnutý na dlhú dobu kvôli prehrievaniu. Našťastie je všetko uvedené v návode, to aj napriek tomu že je na ňom vidieť to že bol vytvorený pre viac verzii modelu. Pás určite odporúčam pre doplnenie vašej fitnes aktivity.

• Kvalita
    • Odhlucnenie
    • Pripojenie na telefon

S tovarom som spokojny.
    Na domace pouzitie urcite dobra volba a cena super. Da sa jednoducho presunut aj sklopit koli miestu. Konstrukcia pevna nic sa nehybe neuvolnuje.
    Vstupy na pripojenie multimedia a telefonu takze mozeme pocuvat hudbu ktoru chceme popri behu.
    Vsetko funguje ako ma. Hlucnost nizka. Takze dobra kupa.

• relatívne tichý chod (v paneláku však jednoznačne odporúčam použiť pod neho záťažovú izolačnú podložku)
    • rôzne možnosti nastavenia výšky či jednotlivých programov
    • kompaktné rozmery - ani v menšej miestnosti nepôsobí robustne, v prípade potreby sa dá aj zložiť nastojato
    • jednoduchá montáž
    • nevhodne umiestnené madlá - keďže som si pás kúpila na rýchlu chôdzu, pri ktorej človek potrebuje aj kmitať rukami, pri pohybe musím stále dávať pozor, aby som nenarážala rukami do madiel (pomohlo by, keby boli umiestnené trochu na širšie)
    • výška madiel veľmi nízka pre vysoké postavy (180 cm) - ak si chcem počas cvičenia odmerať tep, musím sa k nim mierne skloniť, aby som ich vedela uchopiť, čo je počas športovej aktivity, pri ktorej človek potrebuje byť vzpriamený, nepraktické

Produkt určite odporúčam, na domáce cvičenie je ideálny, avšak prednostne len pre menšie postavy ako 180 cm.

Typ
Použitie
domáce
Skladacie

Prehľadné ovládanie

Ovládací panel je prehľadný, obsahuje 5palcový LED displej, počítač meria čas, kalórie, rýchlosť, vzdialenosť a tepovú frekvenciu snímanú cez senzory na madlách. K dispozícii sú 2 odkladacie plochy alebo vstup na Mp3.

Prehľadné ovládanie

Odpružená behacia plocha

Behacia časť pásu je v 6 bodoch odpružená, čo šetrí vaše kĺby a spríjemňuje behanie. Zároveň sa medzi behacou plochou a rámom nachádzajú tlmiace vložky, takže stroj nie je tak hlučný.

Odpružená behacia plocha

Nezaberá miesto

Bežecké pásy vyžadujú pomerne dosť priestoru, ale pokiaľ práve nebeháte, môžete behaciu časť zdvihnúť. V takto zloženom stave potom stroj zaberie len 65 x 80 cm. Zároveň ho vďaka kolieskam ľahko presuniete.

Nezaberá miesto

Tento běžecký pás patří mezi jednoduché běhací pásy. Pohon pásu je zajištěný elektromotorem o stálém výkonu 1,25 HP, maximálním výkonu 2,5 HP a nastavitelnou rychlostí v rozmezí 0,8-14,8 km/hod., 3-mi manuálně nastavitelnými úhly náklonu pásu. 6-ti bodový odpružený polyuretanový pás o rozměru 115 x 42 cm umožňuje pohodlné běhání, šetřící dolní končetiny před nadměrným opotřebením kloubů.

Dále jsou vloženy polyetylénové tlumící vložky mezi běhací plochu a kovovým rámem pásu, které snižují hluk při používání a tlumí i nárazy nohou na pás při běhu. Rukojeti na ovládacím panelu jsou vybaveny snímačem tepové frekvence. Pás je dále vybavený 24 různými, přednastavenými programy s různou intenzitou běhání. Běžecký pás má 3 úrovně náklonu, které se nastavují manuálně - mechanicky otáčením modrých plastových podpěr pod zadní částí běhací plochy. Pás je dále vybavený bezpečnostní rychlobrzdou - pomocí bezpečnostního klíče umožňující okamžité vypnutí v případě nutnosti. Pokud se pás nepoužívá, pohyblivá část s pásem se dá zvednout mezi rukojeti, aby zabíral co nejméně prostoru.

Rozměr výrobku se zdviženou běhací plochou mezi rukojeti pásu je 65 x 72 cm. Tuto plochu je třeba vyčlenit pro skladování, pokud máte omezený prostor a pás nemůžete trvale ponechat v rozloženém stavu na běhání. Protože pás má kolečka pro manipulaci, lze jej po použítí ve "skladovací poloze" snadno přemisťovat. Počítač měří čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci. Pás má dále dvě odkládací kapsy na různé pomůcky a vstup na MP3 s dvěma reproduktory. Hmotnost je 55 kg brutto/52 kg netto, rozměry kartonu 153 x 72 x 32 cm, rozměry výrobku jsou 151 x 70 x 121 cm. 5" LED computer měří čas, rychlost, vzdálenost, spotřebu kalorií, puls a má přednastavených 24 různých programů pro běh. Maximální doporučená zátěž pásu, je 100 kg.

Technický popis:

- výkon 1,25 HP

- rychlost 0,8 - 14,8 km/hod.

- 3 stupně manuálního náklonu

- rozměry kartonu 153 x 72 x 32 cm

- rozměry výrobku 151 x 70 x 121 cm

- 2 odkládací kapsy

- vstup na MP3

- 5" LED computer monitorující čas, rychlost, vzdálenost, spotřebu kalorií a puls

- maximánlí doporučená zátěž 100 kg

Výrobek má certifikaci CE/ROHR dle EN957 určenou pro fitness stroje a zařízení.

• Výborná cena

• Kvalita
    • Odhlucnenie
    • Pripojenie na telefon

S tovarom som spokojny.
    Vsetko funguje ako ma. Hlucnost nizka. Takze dobra kupa.

• rôzne možnosti nastavenia výšky či jednotlivých programov
    • jednoduchá montáž

• Zatiaľ som spokojná

Splnil ocakavanie

• , zakúpené v eFitness.sk

• Super, funguje na 100%.
  • , zakúpené v eFitness.sk

Ma to svoje nedostatky, napajaci kabel je vpredu,takze musite pouzit predlzovacku ked nechcete pozerat do steny a otvory na obcerstvenie su sikme,trebars plny pohar tam nedate.Ale inac je to zatial OK.

• Cena. Po tyzdna este som 100 % spokojna. Funguje tak ako som chcela.
  • , zakúpené v AcraŠport.sk

Super komunikacia odorucam na 110%