inSPORTline Lavister

TOP 12 v kategórii Bežecké pásy

inSPORTline Lavister

Bežecký pás na domáce použitie s možnosťou zloženia je šampiónom v pomere ceny a výkonu. Tento pomocník vás privedie k pravidelnej športovej aktivite...
Doporučená ponuka inSPORTline.sk

Na sklade • 1 variantDarčekPredĺžená zárukaDoplnkové služby19,95 €98 % • 16 127 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarčekPredĺžená zárukaZdarma96 % • 804 recenziíĎalšie informácie

Bežecký pás inSPORTline Lavister je ideálnym riešením pre nových bežeckých nadšencov, ale aj pokročilejších bežcov. Tento kvalitne navrhnutý produkt vám zaručí príjemný pocit z pohybu i v domácich podmienkach. S jeho výkonom, tichým chodom, kvalitným odpružením a 12 bežeckými programami sa na beh budete priam tešiť. Samozrejmosťou je tiež funkcia merania tepovej frekvencie, individuálne nastavenie programov či zdierka na audio kábel (3,5 mm) kombinovaná s reproduktormi. Pustite si svoju obľúbenú hudbu a dajte sa do behu za každého počasia.

Typ
Použitie
domáce
Skladacie

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Za seba sa musím priznať,že som mala trolinka obavy,lebo veľa pásov je hlucnych..
    Tento pás mám doma druhý týždeň,ale ani raz som kúpu neolutovala.
    Pomer cena/kvalita super a fungovanie na ňom,nemá chybu.
    Odporúčam!!!

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Spolahlivy, tichy, jednoduchy na obsluhu, robustny...
    • Skladny vdaka vyklapaciemu systemu
    • O tlacidla na rukovatiach nechtiac zavadite skoro vzdy

Pouzivam ho este len par tyzdnov ale oblubil som si ho. Pouzivam ho len na chodzu, ked vonku prsi. Max. hodina chodze s naslednym 5 min chladenim na max. rychlosti je pre mna aj s rezervou v poho.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Bežecký pás máme cca mesiac, použivame ho cca. každý druhý deň, ja aj manželka. Zatiaľ produkt hodnotím veľmi pozitívne. Od vybavenia z krabice po prvé použitie je to ca. 20 min. Zariadenie funguje spoľahlivo, oceňujem možnosti voľby režimov a tiež aj manuálnu možnosť výberu rýchlosti. Displej je prehľadný, často spomínané "issues" z tlačidlami na drzadlach vôbec nemám, resp. Mi to vôbec nevadí. Chod motora je tichý, plynulo reaguje na zmeny rýchlosti, odpruženie pásu je fajn. Doporučujem dokúpiť aj podložkunpod pás.

Typ
Použitie
domáce
Skladacie

Prehľadné ovládanie

Spoločne s 12 rýchlostnými programami, ktoré je možné počas behu kedykoľvek plynule prepínať, ponúka pás naozaj jednoduché ovládanie základných funkcií. Všetky zmeny sa objavujú na praktickom podsvietenom LCD displeji, ktorý navyše meria čas aj vzdialenosť vášho behu, a to vrátane spálených kalórií. Samozrejmosťou sú držiaky na fľaše s pitím, telefón či tablet.

Prehľadné ovládanie

Kvalitná bežecká plocha

Kvalitne odpruženú bežeckú plochu s rozmermi 130 × 41 cm je možné rozhýbať až na rýchlosť 14 km/h. Bežecký pás ponúka aj funkciu manuálneho nastavenia miery sklonu plochy, čím sa prispôsobí vašim individuálnym športovým potrebám. Pevná konštrukcia zároveň ponúka nosnosť až 120 kg.

Kvalitná bežecká plocha

Jednoducho skladný

Dávate si od bežania pauzu alebo potrebujete prístroj niekam pohodlne presunúť? Žiadny problém, bežecký pás inSPORTline Lavister jednoducho zložíte do zvislej polohy a pomocou zabudovaných koliesok ho behom chvíľky preveziete na vhodné miesto.

Jednoducho skladný

Bežecký pás inSPORTline Lavister je cenovo dostupný pás na domáce použitie. O pohodlie pri behu sa stará priestranná bežecká plocha s rozmermi 130 x 41 cm, kvalitné odpruženie, manuálny sklon v dvoch polohách a 12 intuitívnych prednastavených programoch.

Nezvyklou funkciou je tu program Matrix, ktorý počíta kolá na 400 m dlhej trati. Pás Lavister disponuje snímačmi tepovej frekvencie v rukovätiach a prehľadným podsvieteným LCD displejom, ktorý zobrazuje všetky potrebné informácie ako je čas, vzdialenosť, pulz, rýchlosť a indikátor Body Fat. Pás disponuje funkciou Pauza, vďaka ktorej môžete počas tréningu od pásu odbehnúť a neskôr sa vrátiť bez toho, aby ste museli začínať celý tréning znova. Bežecký pás Lavister možno tiež zložiť, aby zaberal v dobe nepoužívania čo najmenej miesta. Pre tieto vlastnosti je bežecký pás inSPORTline Lavister obľúbenou voľbou pre nenáročných či občasných bežcov.

Kľúčové vlastnosti:
- kompaktná skladacia konštrukcia šetriaca miesto v dobe nepoužívania
- tichý chod motora
- funkcia Pauza
- funkcia počítania krokov (zobrazená na displeji)
- zdierka na audio kábel (3,5 mm jack) a výkonné reproduktory
- stojan na tabliet či smartphone
- dva držiaky na fľašu
- počítač zobrazuje: čas, vzdialenosť, tepová frekvencia, rýchlosť, Body Fat (orientačné meranie telesného tuku)

Technický popis:

• výkon motora - 1,5 HP
  • rozmery bežeckej plochy - 130 x 41 cm
  • zdvih bežeckej plochy (sklon) - manuálny
  • počet stupňov sklonu bežeckej plochy - 2 stupne
  • maximálny sklon bežeckej plochy - 2° (3,5%)
  • rýchlosť - 1 - 14 km/h
  • celkový počet programov - 13
  • prednastavené programy - 12
  • užívateľské programy - nie
  • HRC program - nie
  • manuálny program - áno
  • snímače tepovej frekvencie - áno
  • držiak na fľašu - áno
  • stojan na tablet - áno
  • transportné kolieska - áno
  • systém vyrovnania nerovností - áno
  • odpruženie - Silent Block
  • bezpečnostná brzda - áno
  • prijímač hrudného pásu - nie
  • hrudný pás súčasťou balenia - nie
  • audio vstup - áno
  • sklápacia konštrukcia - áno
  • celkové rozmery stroja - v127 cm x š72 cm x d164 cm
  • rozmery v sklopenom stave - v148 cm x š72 cm x d92 cm
  • maximálna nosnosť - 120 kg
  • hmotnosť - 49 kg
  • zdroj napájania - 220V, 230V
  • kategória - HC (podľa EN957)
  • použitie - domáce

Dokumenty

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

Tento pás mám doma druhý týždeň,ale ani raz som kúpu neolutovala.
    Pomer cena/kvalita super a fungovanie na ňom,nemá chybu.
    Odporúčam!!!

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Spolahlivy, tichy, jednoduchy na obsluhu, robustny...
    • Skladny vdaka vyklapaciemu systemu
    • O tlacidla na rukovatiach nechtiac zavadite skoro vzdy

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Zatiaľ je v zabehu, ale som spokojná. Stroj je tichý a jednoduchý na ovládanie. Dosť silný. Lepší darček pod stromček som si nemohla priat .
    • Zatial žiadna

• výhoda

• neni hlucny pri behu
    • lahka manipulacia
    • ziadne vrzganie a buchanie
    • bezi sa na nom super
    • tlacitko stop blizko uchytu na tep

Bezecky pas je super, ma jednu nevyhodu, ked sa chytite rukoväte na meranie tepu, velmi blizko je tlacitko stop takze sa stalo ze sme stlacili omylom stop :) Pod pas treba urcite podlozku nakolko pri behu sa pas pomalicky posuva na parketach dozadu. Ako uz predtym pisali ludia v recenziach trochu hlucne prepinanie, ale inak ziadne vyhrady vsetko super a sme s nim spokojni :)

• Ľahká montáž

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• kompaktná veľkosť, keď to porovnám s inými bežiacimi pásmi
    • bytelná konštrukcia
    • bál som sa hlučnosti motora, ale na koniec tento strach bol neopodstatnený, nemusíte sa ho báť používať v byte, susedia budú ok :)
    • hlučné pípanie pri štarte, zmene rýchlosti atď., to otravné pípanie by som úplne zrušil (dá sa s tým žiť samozrejme, len nechápem na čo to tam je)
    • nie je to chyba, ale treba na to myslieť, tento pás je jeden z tých menších, čo je fajn, lebo sme v byte. Obrovskú "rárohu" by sme nemali kde dať, na druhej strane keby bol ten pás širší tak by to nebolo na škodu. Takže ak ste z domu a máte dostatok priestoru, kúpte niečo väčšie, ak ste v byte, tak toto je pre vás tá správna voľba.
    • keď vám príde, tak je dobre mať po ruke známeho alebo dobrého susedu, ktorý vám pomôže dopraviť ho do bytu (tá krabica je celkom veľká a rátajte aj s váhou palety). Skladať ho taktiež musia dvaja ale to zvládnete s priateľkou/ženou/starším dieťaťom.

Celkovo hodnotím tento pás jednoznačne kladne a ak by som to mal zhrnúť, tak určite by som šiel do tohto modelu ešte raz.

• super cena - kupovali sme so zlavou
    • tichy chod
    • jednoducha montaz
    • bez namahy sa da zlozit a odstavit do rohu
    • nekomplikovane ovladanie, jednym stlacenim mozte zmenit rychlosti, bez zbytocneho klikania
    • na displeji je drziak, kde sa da polozit mobil alebo tablet, takze pocas behu mozte nieco pozerat
    • videotrening
    • k pasu darcek - nastavitelne zavazia na clenky/zapastia

Tento bezecky pas sme vybrali na zaklade pomeru ceny a pozitivnych recenzii. Kedze bol v zlave, bol to jasny vitaz. Kupovali sme ho pre manzela, povodne som bola proti, a teraz ho vyuziva cela rodina no najma ja. Je uplne lahko ovladatelny, takze clovek nemusi byt expert, aby to zvladol. K pasu je aj link na videotrening, ktory moze pomoct pri zaciatkoch alebo ako motivacia pri behu. Pas disponuje aj roznymi programami, ale kedze nie sme velmi na citanie manualov, zatial behame podla vlastneho uvazenia. To, ze sa da zlozit a tym padom nezabera vela miesta je urcite velka vyhoda pre male priestory. Prenasat sme ho este neskusali, ale podla navodu by to nemal byt problem.
    Objednavali sme cez insportline.sk, doprava zadarmo, pas prisiel do 3 dni od objednavky a dostali sme aj darcek.